کاربرد سمنت برد در ساختمان سازی

کاربرد سمنت برد در ساختمان سازی : همانطور که در مقاله های پیشین گفتیم سمنت برد از جمله مصالح ساختمانی مدرن می باشد .که به صورت صفحات سیمانی در اندازه های مختلف از الیاف و شیشه تشکیل شده است. که با توجه به کارایی و قابلیت های بالایی که دارد  در چند سال اخیر در صنعت ساختمان سازی خیلی مورد استفاده قرار میگیرد.

 

کاربرد سمنت برد در ساختمان سازی میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

نمای ساختمان :

در سازه های مختلف ، استفاده از مصالح با دوام و مستحکم  در نمای سازه به علت اینکه در معرض تغییرات اب و هوا قرار دارد ، اهمیت به سزایی دارد.در سال های اخیر  هدف از نما سازی برای ساختمانها علاوه بر حفظ استحکام و پایداری ساختمان، زیبایی و جلوه ظاهری مناسب و مطلوب ساختمان است.

زیبایی نما باعث جذابیت بیشتر ساختمان و ارزشمندتر شدن آن می‌شود . نمای زیبا در روحیه ساکنان و بینندگان ساختمان تاثیر دارد.

 

استفاده در دکوراتیو داخل ساختمان  :

کروه متخصصین پاد سلکو با انواع مختلف صفحات سیمانی سمنت برد در رنگ و شکل های متنوع ، به دیوارهای داخلی در سازه های مختلف مسکونی و تجاری جلوه ویژه ای می دهد.

 

کاشی و سرامیک :

از انجا که استفاده از مصالح ساختمانی سنتی همیشه مشکل رطوبت در سرویس های بهداشتی و استخر را به همراه دارد . از سمنت برد در زیرسازی انواع کاشی سرامیک به دلیل مقاومت بالا در مقابل رطوبت و سازگاری با مصالح سنتی به وفور مورد استفاده قرار میگیرد.

سقف کاذب :

علاوه بر کاشی سرامیک در محیط هایی مثل سرویس بهداشتی و استخرها ، همیشه مشکل رطوبت در سقف های این محیط ها آزار دهنده میباشد. که میتوان از صفحات سیمانی سمنت برد با اندازه های 60*60 برای مقاومت در مقابل رطوبت استفاده کرد که همچنین ظاهر دکوراتیو و زیبایی به این محیط ها می دهد.

همچنین از این صفحات در دیوارهای محوطه بیرونی و برای مقاومت در برابر حریق و آتش سوزی نیز استفاده میگردد.

گروه مصالح مدرن ساختمانی سلکو با بیش از ۱۵سال سابقه و تجربه در زمینه فروش و اجرای سازه های  سیمانی الیافی سمنت برد – چوب ترمو – رنگ چوب ترمو – سازه ال اس اف ، دیوارهای پیش  ساخته این امکان را برای شما فراهم آورده است که اگر نیاز داشتید، بتوانید سازه سمنت برد را از طرق مراجعه حضوری به آدرس شیراز– میانرود – ابتدای کیان آباد – انبار مرکزی سلکو – یا از طریق تماس تلفنی با شماره ۰۹۱۲۹۰۵۶۴۰۵ سفارش دهید.

مشاهده نمونه کارهای بیشتر از اینستاگرام سلکو را به شما پیشنهاد می کنیم

 

 

 

 

 

.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

LSFترمو وودسمنتپیش ساختهرنگ چوباستعلام