کاربرد ال اس اف در ساختمان سازی

کاربرد ال اس اف در ساختمان سازی :

در سال های اخیر با توجه به افزایش جمعیت و روی اوردن ساختمان سازها به آپارتمان سازی، هدف اصلی بسیاری از انها به حداقل رساندن وزن سازه های فولادی و بتنی قرار گرفت.سازه ال اس اف یکی از بهتترین مصالح ساختمانی مدرن در سبک سازی سازه به شمار میرود.

 

سازه ‏ال اس اف چیست؟

‏ال اس اف (LSF) در واقع سیستم‌های پیش ساخته هستند که از مقاطع فولادی نازک ساخته شده‌اند. این مقاطع فولادی در واقع ورق‌های کم ضخامت فولادی دارای پوشش‌های گالوانیزه هستند. این ورق‌ها با استفاده از دستگاه‌های مخصوص و روش ساخت رولی، نورد شده و به صورت پروفیل‌های سبک در ابعاد مختلف تولید‌ می‌شوند. این سازه‌های پیش ساخته فولادی عمدتاً به صورت خشک و با استفاده از اتصالات پیچیده اجرا می‌شوند.

سازه ‏ال اس اف در واقع تشکیل دهنده اسکلت ساختمان است. دیگر قسمت‌های ساختمان را نیز به منظور سبک‌سازی حداکثر سازه از پروفیل‌های سرد نورد شده استفاده می‌کنند. این پروفیل‌ها را با مصالح مختلف از جمله سرامیک، سنگ و پی‌وی‌سی می‌توان پوشش داد. فضای درونی نیز هیچ تفاوتی با ساختمان‌های معمولی ندارد.

کاربرد سازه ‏ال اس اف

ساختمان‌های مسکونی چند واحدی حداکثر تا ۵ طبقه

مجموعه‌های ورزشی و آموزشی

کارخانه‌ها و کارگاه‌های صنعتی

ساخت نیم‌طبقه در فضاهای دارای ارتفاع زیاد

اضافه کردن طبقات در پشت‌بام به ساختمان

ساخت شهرک‌های مسکونی در مواقع لزوم در حداقل زمان ممکن

به طور کلی ساخت هر سازه و ساختمانی که با محدودیت طبقه مواجه است

 

سازه ال اس اف

با توجه به اهمیت سیستم (lsf ) نسبت به سایر سیستم های ساختمانی به لحاظ سبک بودن و نیز سرعت عمل در زمان اجرا در چند سال اخیر رشد زیادی را در زمینه ساخت و سازهای کشور داشته است ، بنابراین برای هرگونه تهیه و اجرای مصالح ساختمانی مدرن به خصوص ال اس اف ، گروه تخصصی پادسلکو آماده خدمترسانی می باشد.

ساختمان های پیش ساخته فولادی سبک موسوم به lsf یا همان سازه ال اس اف می باشند.

در این روش ورق گالوانیزه توسط دستگاه رول فرمینگ پروفیل های مورد نظر مطابق با طرح را تولید و تیرآهن به حفظ فیزیک کار بصورت سبک ساخته و قابل حمل توسط هر کارگر ساده میشود.

در این روش وزن سازه ساختمان تا 60 درصد کاهش میابد و پس از سفارش مشتری کل ساختمان در کارگاه ساخته شده و دیوارها به محل ، حمل و با جرثقیل نصب میگردد.

این ساختمان به صورت خشک و عمدتا با استفاده از اتصالات پیچی بکار میرود.

.

گروه سلکو با بیش از ۱۵ سال سابقه و تجربه در زمینه فروش.و اجرای سازه های LSF، ورق های سیمانی الیافی، چوب ترمو ، رنگ چوب ترمو و دیوارهای پیش ساخته راه اندازی گردیده است.

در صورتی که به مصالح ساختمانی مدرن یا  اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید.، می توانید از طریق راه های ارتباطی که در همین وبسایت قرار داده شده است. با گروه سلکو ارتباط برقرار کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

LSFترموودسمنت بردپیش ساختهرنگ چوبمیکروسمنت
خرید سریع
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای گفتگو در واتساپ از طریق لینک زیر اقدام کنید یا با شماره  09129056405 تماس بگیرید.
دنبال هر محصولی هستید از من بپرسید